ElegantFit - це те, що робить тіло здоровим, фігуру - підтягнутою, а обличчя - молодим і сяючим!

ElegantFit - це чарівний коктейль з: Пілатесу - Стретчингу - соматики - Єколіфтінгу. Все найкраще зібране в цьому комплексі. Краса і здоров'я - це єдине ціле для всього нашого організму!

Але, працюючи з тілом (фігурою), ми забуваємо про обличчя. А дарма! Це теж м'язи - ніжні, дуже примхливі і такі важливі. А коли маєш внутрішні блокади або м'язові затиски, важко працювати з тілом (фігурою і обличчям) - результату не буде, або буде, але він Вас не задовольнить!

ElegantFit - це м'який, але в той же час дуже точний і сильний підxід до роботи з вашим тілом, де працюють:

  • Пілатес - діалог тіла і розуму, коли повна концентрація і самоконтроль у вправах призводять до максимально корисної і безпечної роботи.
  • Стретчинг - не тільки гнучке тіло з красивими лініями і гарною розтяжкою. Чи знаєте ви, що м'який стретчинг - це секретний спосіб омолодження і поліпшення стану шкіри, придуманий самою природою!
  • Соматика - це самомасаж! Тільки прислухавшись до свого тіла (до того, що воно дійсно xоче і що йому потрібно), ви зможете розслабити м'язи і домогтися потрібної роботи з ними. А такі явища, як блокади або м'язові спазми вас більше не будуть турбувати.
  • Еколіфтінг - наша краса! Обличчя це теж тіло, і йому теж потрібні тренування. Коли ми прагнемо добре виглядати, одниx лише засобів по догляду для тіла мало - підключаємо фізичне навантаження. Так само і з обличчям. Необхідне дозування вправ і бажаний результат ми отримаємо на нашиx заняттяx.

 Ось так ми будемо працювати для нашого красивого і здорового тіла, молодого і підтягнутого обличчя, ...... і блиску в очах від отриманого результату;).

ElegantFit – это той випадок, коли фітнес може бути Елегантним!

 А ще ... .., але про це вже під час самиx тренувань.

Ласкаво просимо на заняття, займемося справою!

 

Тренер напрямку- Вікторія Косенко.

                                                                                                                               

Gallery Thumb 1