ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ФІТНЕС КЛУБУ “STIMUL”

I.УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

 1. Фітнес клуб не є медичним закладом і не здійснює надання послуг по медичному забезпеченню Клієнта (оцінка стану здоров’я, нагляд і контроль за станом здоров’я та ін.).
 2. Пропонуючи свої послуги, розробляючи будь-які індивідуальні програми для Клієнта, Фітнес клуб керується тим, що клієнт не має протипоказань для занять фізичною культурою. Інше (наявність протипоказань) є явним та очевидним у тому випадку, якщо клієнт надає виписку із медичної документації лікувального закладу, що здійснює медичну допомогу Клієнту на постійній основі. Виписка має містити в собі рекомендації лікуючого лікаря з приводу можливого та допустимого фізичного навантаження для Клієнта на заняттях фізичною культурою.
 3. Клієнт несе персональну відповідальність за власне здоров’я та медичне забезпечення.
 4. При оформленні будь-якого виду клубної карти, у разі наявності протипоказань або обмежень по заняттям фізичною культурою, Клієнт зобов’язаний надати виписку з медичної документаціі лікувального закладу про власний стан здоров’я, перенесених травмах, рекомендаціях лікуючого лікаря та ін.
 5. Клієнт, придбавши карту, заповнює анкету члена клубу та дає можливість адміністратору клуба сфотографувати себе та занести фотографію в клієнтську базу, для подальшої ідентифікації. Підписуючи Анкету, Клієнт підтверджує що ознайомився з правилами фітнес клубу та згоден їх дотримуватися.

II.КЛУБНЕ ЧЛЕНСТВО

 1. Клубна картка дає право користуватися основними видами послуг Фітнес клубу в будь-який час роботи Фітнес клубу без обмежень в об’ємі , передбаченим клубною картою. Придбавши карту для використання окремої послуги (відвідування тренажерного залу, групових занять) Клієнт має право користуватися тільки цією послугою.
 2. Основними послугами є надання можливості тренувань в тренажерному залі та залі групових занять.
 3. Додатковими послугами є персональний тренінг, послуги массажу та ін. згідно прайс-листу. Ці послуги не входять в оплату членства

III.ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ДОДАТКОВИМИ ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ

 1. До додаткових послуг входять: персональні тренування, консультації спеціалістів, комерційні секції/студії та інше, масажні послуги та ін.
 2. Передоплата є обов’язковою умовою для надання послуг спеціалістом Фітнес Клуба Клієнту Фітнес Клубу.
 3. Покупка додаткових/індивідуальних послуг надається через депозит Члена Клубу, який Член Клубу зобов’язаний поповнювати у випадку наміру придбання додаткових/індивідуальних платних послуг Фітнес Клубу.
 4. Продаж та фактичне надання додаткових/індивідуальних послуг Члену клубу здійснюється тільки при наявності на його депозитові достатньої для оплати такої послуги суми грошових коштів.
 5. Грошові кошти, занесені Членом Клубу на депозит, не підлягають поверненню при жодних умовах.
 6. Попередній запис на додаткові/індивідуальні послуги Клієнт здійснює самостійно. Запис фіксується в бланку затвердженого зразка на рецепції Клубу.
 7. Клієнт має право відмовитися від додаткових/індивідуальних послуг, попередив про це Фітнес Клуб не пізніше чим за 4 години. Повідомити про відміну Клієнт має своєму спеціалісту або адміністратору Фітнес Клубу. Якщо Клієнт повідомляє про відміну менше чим за 4 години, Фітнес Клуб має право зняти з рахунку Клієнта недотримку в розмірі вартості послуги.
 8. Термін дії послуг:
  – «1 послуга» діє в день здійснення покупки.
  – Кліп-карта «5 послуг» – діє 30 календарних днів з моменту здійснення покупки.
  – Кліп-карта «10 послуг» – діє 45 календарних днів з моменту здійснення покупки.
 9. По завершенню терміну дії кліп-карти чи терміну дії Договору або дострокове розривання Договору чи його переоформлення на іншу особистість, оплачені послуги анулюються , тобто вважаються виконаними.
 10. Клуб має право замінити персонального тренера у разі хвороби, відпустки чи відсутності по будь-яким іншим поважним причинам тренера. У раз відмови Клієнта Клубу від надання Фітнес Клубу заміни персонального тренера, в індивідуальному порядку розглядається заява Клієнта про продовження терміну дії кліп-карти чи поверненні грошових коштів, раніше списані за додаткові/індивідуальні послуги, на депозит Клієнта Фітнес Клубу.

IV.ПРАВА КЛУБУ

 1. Міняти часи роботи Фітнес Клубу, розклад занять.
 2. Змінювати і доповнювати Правила Фітнес Клубу.
 3. Зачиняти клуб чи його окремі тренувальні території та ін. для проведення ремонтних, профілактичних робіт та по іншим об’єктивним причинам.
 4. Переносити терміни відкриття Фітнес клубу (після ремонту).
 5. Корегувати ціну членства у клубі.
 6. Відмовити в подальшому у членстві Клієнту, що порушив Правила Фітнес клубу, а також у випадку порушення Клієнтом обов’язків по оплаті членства.

V.ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

 1. Оплата може здійснюватися як готівкою, так і безготівковим розрахунком у гривнях відповідно до діючого прайсу.
 2. Оплата за послуги готівкою здійснюється тільки на рецепції клубу.
 3. Якщо клієнт по яким-небудь причинам не відвідує клуб, йому не повертається решта вартості карти, але залишаються умови заморозки, якщо така опція передбачена в абонементі.

«ПРАВИЛА ЗАМОРОЗКИ»

 1. Дієвість даного правила полягає у тому, що якщо по якій-небудь причині Ви не маєте змогу тренуватися, дію Картки, буде призупинено на передбачений її видом термін (при умові, що в карту входить опція «заморозки»), але тільки після особистого звернення Клієнта до адміністрації клубу.
 2. Картка не може бути заморожена попереднім числом.
 3. Якщо Клієнт не відвідує клуб і не використовує «правила заморозки», пропущені заняття за вами не зберігаються!

VI.ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ КЛУБНИХ КАРТ

 1. Клубна картка є доказом членства у фітнес-клубі “Stimul” та придбання певного виду членства відповідно якому Клієнт відвідує клуб на обраних їм умовах.
 2. Якщо комп’ютерна програма (адміністратор), перевіривши номер картки надає інформацію про її закінчення, Клієнт вносить наступний платіж, в іншому уразі вхід у клуб буде зачинений.
 3. Передача картки іншій особі заборонена, як і відвідання клубу по сторонній карті.
 4. У випадку втрати картки, Клієнт купує нову клубну картку, втрачена анулюється, решта суми, що була на попередній, переноситься на нову.
 5. Вхід у фітнес клуб можливий лише при наявності клубної картки. Якщо Клієнт забув картку, адміністратор рецепції може знайти данні Клієнта в базі і забезпечити прохід у клуб тільки після передачі клієнтом застави, у розмірі 100 грн, проте наявність картки є більш бажаною.
 6. За зниклі на території клубу гроші, документи та особисті речі Клієнта Фітнес клуб відповідальність не несе. Не залишайте цінні речі в шафках для одягу без догляду!
 7. Правила фітнес клубу є обов’язковими для всіх відвідувачів фітнес клубу “Stimul”, спільно з клієнтами, що замаються персонально. Інші взаємовідносини Клубу і Клієнта визначаються законодавством України.

VIII. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

 1. Фітнес клуб “Stimul” відчинений для Вас щодня з 7.00 до 23.00 по будням, та з 9.00 до 21.00 по суботам, неділям та святковим дням. Клієнт має використовувати обладнання тільки в часи роботи Фітнес клубу.
 2. Ваша клубна картка є перепусткою в Фітнес клуб, пред’являйте її на рецепції. У випадку відсутності карти пред’являється посвідчення особистості.
 3. Ключ від шафи видають в обмін на Клубну картку. У випадку втрати чи несправності ключа (замка), ключів від шафи, полотенця стягується штраф встановлений адміністрацією Фітнес Клубу. Розмір матеріальної компенсації за псування іншого майна Фітнес клубу встановлюється комісією по кожному випадку окремо в залежності від заподіяної шкоди. Адміністрація залишає за собою право змінювати суму штрафів.
 4. Залишаючи Фітнес клуб, Клієнт зобов’язаний здати все майно, яке видане клубом, для тимчасового користування, звільнити шафу, здати від нього ключ на рецепцію, оплатити додаткові послуги, надані клубом та отримати свою індивідуальну клубну картку.
 5. Фітнес клуб залишає за собою право проведення фотофіксації клієнта для встановлення особистості в спеціальній програмі для клієнтів. Клієнт не має права відмовлятися від фотофіксації, в протилежному випадку адміністрація клубу має право відмовити в наданні послуг.
 6. Ваша картка являється особистою і може бути переоформлена на іншу особу тільки після письмової заяви. Послуга переоформлення клубної картки є платною. Передача Клубної картки третім особам заборонена.
 7. Члени Фітнес клубу несуть матеріальну відповідальність за втрату та навмисне псування обладнання клубу.
 8. Фітнес клуб не несе відповідальності за шкоду здоров’ю чи майну, нанесений протиправними діями третьої особи.
 9. Фітнес клуб не несе відповідальності за шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я, якщо стан здоров’я члена Фітнес клубу погіршилось у наслідкок гострого захворювання, загострення травми чи хронічного захворювання.
 10. За технічні незручності, які виникли через проведення місцевою владою чи організаціями, що надають комунальні послуги, профілактичних чи ремонтних робіт, Фітнес клуб відповідальності не несе.
 11. Кіно- та фотозйомка без домовленості з адміністрацією Фітнес клубу заборонена.
 12. Самостійне користування музикальною чи іншою апаратурою Фітнес клубу заборонено.
 13. Відвідування Фітнес клубу в нетверезому стані чи нездоровому стані заборонено.
 14. Всі приміщення клубу являються зонами, вільними від паління. В Фітнес клубі заборонено вживати спритні напої, палити, вживати наркотики чи недозволеними для використання медикаментами, вживати їжу у місцях, що призначені для тренувань, зон відпочинку та роздягальнях.
 15. Відвідуючи Фітнес клуб, не залишайте особисті речі чи одяг без догляду. Використовуйте для їх зберігання шафи у роздягальнях.
 16. Речі, залишені без догляду та знайдені на території Фітнес клубу, зберігаються на протягом місяця, після чого підлягають утилізації.
 17. Фітнес клуб залишає за собою право змінювати часи роботи, вартість послуг (придбані карти не підлягають інкасації), часи проведення групових уроків чи заміняти інструкторів протягом сезону. Інформація про зміни публікується на сторінках соціальних мереж Фітнес клубу.
 18. Перед початком тренувань Клієнт зобов’язаний познайомитися з правилами техніки безпеки. Виконання правил техніки безпеки є суворо обов’язковим. (див. правила техніки безпеки). Фітнес клуб не несе відповідальності, якщо причиною нанесенню шкоди здоров’ю стало порушення Правил техніки безпеки Фітнес клубу.
 19. Для тренування в Фітнес клубі необхідно переодягатись в спортивний одяг чи взуття, а також дотримуватись правил загальної гігієни. Адміністрація клубу має право не допустити Клієнта до тренування у вуличному взутті. Просимо дотримуватися чистоти у Фітнес клубі.
 20. Вхід на територію клубу без бахіл заборонений. Користування душем можливе тільки при наявності спеціального змінного взуття для душу.
 21. Користування парфумами в роздягальнях або на території Фітнес клубу заборонено.
 22. Запізнення на заняття (групові програми) більш ніж на 10 хвилин заборонено. Це може нанести шкоду Вашому здоров’ю. Інструктор має право не допустити вас до заняття.
 23. На уроках (групових програмах) не дозволяється користуватися мобільними телефонами, розмовляти, застосовувати парфумерію з різким запахом.
 24. Щоб запобігти переповненню залів групових програм, необхідно попередньо записуватися на рецепції у Адміністратора клубу, в іншому випадку, щоб не створювати дискомфорт решті групи, Вам може бути відмовлено у відбудуванні уроку.
 25. Клієнт Фітнес Клубу зобов’язаний дотримуватися правил громадського порядку, корректно ставитися до інших відвідувачів і персоналу клубу, дотримуватися чистоти на території клубу, не створювати своїми діями незручності іншим відвідувачам клубу.
 26. Після закінчення тренування необхідно повернути використане обладнання в спеціально відведені місця.
 27. Тренувальні зони припиняють свою роботу за 15 хвилин до закриття Фітнес Клубу. Велике прохання залишати приміщення клубу не пізніше часу його закриття.
 28. Дітям до 14 років знаходитися в зоні тренажерного залу заборонено (виключенням є лише проведення персонального тренування для дитини тренером фітнес-клубу “Stimul”).
 29. У випадку необхідності та для Вашого комфорту допускається введення нових пунктів Правил.
 30. Клієнт може користуватися послугами тільки тренерів фітнес-клубу “Stimul”. Проведення клієнтом персональних або групових тенувань іншим клієнтам клубу – суворо заборонено.
 31. При порушення теперішніх Правил, адміністрація залишає за собою право відмовити клієнту у відвідуванні Фітнес клубу і наданні фітнес послуг, при цьому вартість невикористаних послуг абонементу клієнту не повертається.

IX. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ГРУППОВИХ ЗАНЯТЬ

 1. Призупинити термін дії клубної карти Ви можете відповідно правилам заморозки.
 2. Групові заняття проводяться по передньому запису (в розкладі позначені), який здійснюється у адміністратора.
 3. Відміна чи перенесення заброньованої Вами послуги повинна бути здійснена на рецепції клубу не менше ніж за три години до призначеного часу, в іншому випадку послуга буде вважатися наданою.
 4. Вхід у зал дозволений тільки по закінченню занять попередньої групи і (чи) по запрошенню тренера.
 5. Для запобігання травм наполегливо рекомендується відвідування уроків, що відповідають Вашому рівню підготовки (консультація у спеціаліста по фітнес тренуванню, тренерів).
 6. Запізнення на урок більш ніж на 10 хвилин може бути небезпечним для здоров’я . Інструктор має право не досукати клієнта на дане заняття.
 7. Забороняється займатися у вуличному взутті. Для заняття дозволяється використовувати спортивне взуття, яке не залишає чорні смужки на підлозі.
 8. Забороняється заходити в зал с жувальною гумкою.
 9. Необхідно повідомляти тренера про стан свого здоров’я заздалегідь.
 10. Знаходження осіб, що не є членами клубу у залі під час проведення занять заборонено.
 11. Використання мобільних телефонів під час занять заборонено.
 12. Велике прохання звести розмови на занятті до мінімуму.
 13. Будь-ласка не використовуйте різкий «парфюм».
 14. Інвентар, що використовується під час занять, по закінченню заняття має бути розкладений по своїм місцям.
 15. Підтримуйте чистоту у залі.
 16. По закінченню заняття, якщо Ви не плануєте залишитися на останнє заняття, протягом15 хвилин Ви повинні перевдягатися і передати ключ адміністратору для іншої групи.
 17. Якщо Ви хочете залишитися на наступне фітнес тренування, необхідно звернутися до адміністратора.
 18. Особи, що прийшли в нетверезому стані до занять не допускаються.
 19. За залишені без нагляду гроші, документи чи особисті речі адміністрація Фітнес клубу відповідальності не несе.
 20. Адміністрація залишає за собою право заміняти заявленого в розкладі інструктора і вносити зміни.
 21. Розклад групових занять по фітнес напрямку складається за 1 тиждень

X. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ

 1. Призупинити термін дії клубної карти Ви можете відповідно правилам заморозки.
 2. Для занять просимо вдягати відповідний спортивний одяг і змінне взуття. Слідкуйте за тим, щоб відкриті ділянки шкіри не дотикалися до покриття спортивного обладнання, використовуйте полотенце. Займатися спортом з голим торсом заборонено.
 3. Необхідно попереджати тренера про стан власного здоров’я.
 4. Перед початком занять в тренажерній залі необхідно пройти вступний інструктаж по засвоєнню правил експлуатації тренажерів, техніки використання Вашої індивідуальної програми.
 5. Вправи з максимальними вагою заборонено виконувати без інструктора чи партнера для Вашої безпеки.
 6. Після роботи з вільними вагами, будь ласка, приберіть за собою на місце використане обладнання.
 7. Будь-який із тренажерів може бути обмежений для використання в будь-який момент часу (ремонт, профілактичні роботи).
 8. Дбайливо ставитеся до тренажерів та іншого інвентарю.
 9. Якщо ви використовуєте обладнання більше одного підходу, будьте більше уважними до тих людей, які теж хотіли би покористуватися тим самим обладнанням. Якщо Ви помітили, що хтось чекає, коли Ви закінчите вправу, першим пропонуйте займатися разом – робити підходи по черзі. Більшість очікують від Вас того, що ви дозволите використовувати обладнання під час Вашого перепочинку.
 10. Якщо у вас виникло питання, як користуватися тим чи іншим тренажером, чи будь-яке інше питання – звертайтеся до чергового тренера, він вам завжди допоможе.
 11. Для запобігання нещасних випадків:
  – при роботі зі штангою необхідно використовувати замки для фіксації дисків для грифу.
  – для роботи з вільними вагами необхідно використовувати в залі зону, призначену для цього.
 12. Дотримуйтеся чистоти в залі.
 13. Особи, що прийшли в нетверезому стані, до занять не допускаються.
 14. Тренажерний зал припиняє свою роботу за 15 хвилин до закриття Фітнес клубу. Прохання залишати приміщення не пізніше часу його закриття.
 15. За залишені без нагляду гроші, документи чи особисті речі адміністрація Фітнес клубу відповідальності не несе.
 16. За недотримання вищевказаних правил, тренер має право вилучити вас із залу.
 17. Знаходження в тренажерному залі дітей до 14 років, що не тренуються з тренером Фітнес клубу, суворо заборонено!

XI. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КАРДІО-ЗОНИ

 1. Для правильного тренування завжди дотримуйтеся вказівок консолі.
 2. Під час заняття ніщо (нитки, волосся і т.д.) не повинно заважати руху педалей .
 3. При попаданні предметів в середину тренажеру вимкніть його та зверніться до інструктора.
 4. Не кладіть на тренажер ніякі рідини у відкритій упаковці. Пляшку для пиття, полотенце та ін. можна розмістити тільки на спеціальній підставці.
 5. Поблизу рухомих частин тренажеру не повинні знаходитися одяг, шнурки, полотенце та ін.
 6. Одягайте взуття з гумовою чи рельєфною підошвою. Не використовуйте взуття на каблуках, зі шкіряною підошвою, шипами.
 7. Не обертайтеся назад під час тренування на тренажері.
 8. При тренуванні на біговій доріжці для запобігання травм:
  – Ніколи не вставайте і не сходьте з доріжки при рухомому полотні, для цього використовуйте бокові підставки для ніг і поручні для підтримки рівноваги.
  – При низькій, середній швидкості руху тримайтеся за поручні.
  – Ніколи не використовуйте тренажер, якщо у нього є пошкодження чи на його функціональні частини попала вода, одразу повідомте про це чергового тренера

XII. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО ФІТНЕСУ

Для дітей , що володіють клубними картами, у віці від 6 до 14 років встановлені Правила відвідування Дитячих занять, у тому числі, в цілях безпеки, потрібно притримуватися наступних правил:

 1. Призупинити термін дії клубної карти Ви можете відповідно до правил заморозки.
 2. Дитяча клубна карта дає право відвідування дітьми дитячих групових занять у відповідності с загальними правилами клубу.
 3. Тривалість дитячих тренувань встановлюється тренером у відповідності з напрямком заняття та віком групи.
 4. Батьки несуть персональну відповідальність за дітей на території Фітнес клубу, за виключенням знаходження дітей на групових заняттях та персональних тренуваннях.
 5. За дітей, що знаходяться на території фітнес клубу без нагляду батьків чи супроводжуючих осіб, Фітнес клуб відповідальності не несе.
 6. Дітям до 14 років бажано відвідувати Фітнес клубу у супроводі з батьками чи уповноважених осіб не молодших 18 років.
 7. При оформленні дитини в Фітнес клуб батьки дитини заповнюють анкету.
 8. При наявності у дитини будь-якого захворювання батьки зобов’язані письмово заявити про це при заповненні анкети. За достовірність вказаної в анкеті інформації батьки несуть особисту відповідальність.
 9. Фітнес клуб має право відмовити у продажу клубної дитині, у якої є важкі форми захворювань.
 10. Вдягати дітей необхідно в спортивний одяг, взуття чи шкарпетки. При необхідності порадьтеся з дитячим тренером.
 11. Забороняється займатися у вуличному взутті. Для заняття використовується спортивне взуття, яке не залишає смужок на підлозі.
 12. Батьки чи супроводжуючи особи мають вчасно приводити дитину на тренування, а також вчасно забрати при завершенні тренування. У випадку запізнення на заняття більш ніж на 10 хвилин, інструктор має право не допускати дитину до занять, так як це небезпечно для здоров’я.
 13. Батькам та супроводжуючим особам заборонено самостійно використовувати обладнання Фітнес клубу, втручатися в процес занять, що проводяться співробітниками чи вимагати зміни формату групових занять.
 14. Присутність батьків чи супроводжуючих осіб допускається тільки на відкритих заняттях по попередньому запрошенні.
 15. При підозрі на наявність гострого чи хронічного інфекційного чи шкірного захворювання відвідування Фітнес клубу заборонено. При недотриманні даного правила клуб залишає за собою право тимчасово відлучити дитину від відвідування занять до повного одужання.
 16. При неадекватній поведінці дитини (агресія, істеричний стан, навмисне псування майна, неналежне виконання вказівок тренера ), яке створює незручності та дискомфорт для інших дітей та дорослих, батьки чи супроводжуючи особи зобов’язані особи мають забрати дитину з Фітнес клубу.
 17. У всіх тренуваннях чи спортивних заходах Фітнес клубу діти беруть участь за власним бажанням та зі згоди батьків.

XIII. ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ФІТНЕС-КЛУБУ “STIMUL”.

 1. Тренування з використанням тренажерів:
  – перед початком виконання вправи перевірте, щоб усі регулюючі прилади ( стопори, держателі, фіксатори) знаходились у відповідності техніки безпеки станів. Після завершення вправи, не залишайтеся лежати під навантаженою вагою платформою.
  – якщо виконуєте вправи на «складних» тренажерах вперше, робіть це під наглядом інструктора
 2. Тренування з використанням штанги:
  – при використання вправ зі штангою користуйтеся спеціальними замками, щоб диски не з’їхали з грифу.
  – коли знімаєте диски з грифу, розгрузіть штангу рівномірно, по черзі по одному з кожної зі сторін. Не допускайте, щоб, наприклад, справа всі диски залишилися на місці, а зліва були вже зняті.
  – залишайте грифи штанг у спеціально відведених місцях і на підставках, не залишайте вертикально біля стін!!!
 3. Не вставайте ногами на м’яке покриття лавок і не кладіть на нього обладнання чи інші предмети та телефони.
 4. При виконанні будь-яких вправ дотримуйтеся дистанції від інших, що займаються, приблизно 1 метр.
 5. При перенесенні диску, гантель, рекомендується тримати все на рівні нижнього пресу обома руками. Виконуйте підйоми, переноси ваги з прямою спиною.
 6. При тренування з максимальною вагою, попросіть інструктора Вас підстрахувати. Можливе підстрахування з допомогою клієнтів, але лише при відсутності інструктора.
 7. Для запобігання нещасних випадків не дозволяється займатися на поломаному чи маючим очевидні пошкодження обладнання.
 8. Заборонено:
  – самостійно усувати несправність та ремонтувати обладнання,
  – використовувати обладнання не по призначенню, пересувати його без дозволу тренера.
 9. Клієнт може користуватися послугами тільки інструкторів фітнес клубу “Stimul”. Проведення персональних тренувань членами клубу не дозволяється.
 10. Якщо ви не знаєте, як використовувати те чи інше обладнання, як правильно виконувати вправу – зверніться до інструктора!
 11. Не приходьте на тренування голодними. Останній прийом їжі за 1 – 1,5 години до тренування.
 12. Якщо під час тренування Ви відчуєте слабкість, запаморочення задишку чи біль, терміново припиніть заняття та зверніться до тренера.
 13. Під час тренування рекомендуємо випивати достатню кількість води (від 1 л), особливо у спеку.
 14. На заняттях дозволяється використання рідини лише в закритій упаковці (пляшка з фіксованою кришкою) . Використання скляної тари забороненою
 15. Не жуйте гумку на тренуванні, це небезпечно.
 16. При будь-яких травматичних пошкодження терміново зверніться к персоналу фітнес клубу “Stimul” за першою медичною допомогою.
 17. Присутність дітей на заняттях дорослих забороняється.

XIV ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ДИТЯЧІЙ КІМНАТІ:

 1. Доступ до дитячої кімнати надається для дітей гостей нашого закладу віком від 5 років, або дітей, які зможуть знаходитись в дитячій кімнаті самостійно (без нагляду дорослих).
 2. Перед відвідуванням дитячої кімнати, батьки мають самостійно і додатково пояснити своїй дитині правила поводження в дитячій кімнаті (стосовно ігор із іграшками та ігор з іншими дітьми).
 3. При користуванні дитячою кімнатою забороняється:
  – приймати їжу, пити будь-які напої;
  – батькам залишати клуб без дитини, яка знаходиться в дитячій кімнаті;
  – перебувати в дитячій кімнаті дітям без шкарпеток або змінному взутті, а дорослим без бахіл;
  – виносити з ігрової кімнати іграшки та обладнання;
  – ламати, жбурляти іграшки, поводити себе дуже голосно.
 4. Направляючи дитину в ігрову кімнату, батьки повинні гарантувати відсутність захворювань у дитини. (Адміністрація залишає за собою право не приймати дитину в ігрову кімнату із ознаками хвороб)
 5. Заклад не несе відповідальності за дитину, яка знаходиться в дитячій кімнаті.
 6. Якщо дитина не може знаходитись в дитячій кімнаті самостійно : вибігає з кімнати, плаче, тощо- батькі повинні закінчити тренування та забрати дитину з кімнати.
 7. Адміністрація має право в подальшому не прийняти дитину в дитячу кімнату, якщо дитина не може знаходитися в кімнаті без нагляду дорослого.

Погоджуючись з даними правилами і купуючи індивідуальну Клубну Картку, Ви підтверджуєте, що не маєте медичних протипоказань для відвідування тренувальних занять і згодні, що адміністрація Фітнес клубу не несе відповідальності за отримання будь-якого виду фізичних чи моральних ушкоджень на території Фітнес клубу.
Підписуючи договір при оформленні клубної картки, Ви приймаєте правила відвідування фітнес-клубу “Stimul”.
Бажаємо Вам спортивних успіхів і приємного відпочинку.
Адміністрація Фітнес клубу «Stimul».

STIMUL FITNESS CLUB

Записатися на тренування* — відмічені поля заповнюються обов’язково