Project Description

Пілатес

Що ж таке «пілатес»? Більшість, прийшовши в спортивний клуб, стикаються з досить поширеним, проте невідомим словом – «пілатес». Якщо ви не прихильник хардкорних тренувань в гойдалці і не захоплюєтеся вкрай інтенсивними тренуваннями, на зразок бойових мистецтв, то пілатес – система вправ для вас.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ТРЕНУВАННЯ

ПІЛАТЕС – ЩО ЦЕ?

Пілатес – це комплекс фізичних вправ, розроблений Йозефом Пілатесом. На відміну від інших різновидів фітнесу, пілатес носить скоріше оздоровчий, а не силовий характер. Більш того, дана методика може виступати в ролі реабілітації тіла після тривалої відсутності фізичного навантаження, наприклад, після серйозної травми або захворювання.

Йозеф Пілатес був відомим спортивним фахівцем в області фітнесу. Ще дитиною, Йозефа застали тяжкі хвороби, після чого він почав цікавитися спортом і вести здоровий спосіб життя. Завдяки фізичним вправам, Йозеф не тільки підкріпив своє здоров’я, але і став одним з кращих професіоналів у світі фітнесу. Під час Першої світової війни Пілатес, застосувавши свій метод вправ на поранених солдатах, ставив їх на ноги.

Пізніше він іммігрував з рідної Німеччини в США, де і відкрив свою першу школу, в якій навчав власних методів фізичних вправ.
На сьогоднішній день пілатес став дуже популярним фітнес напрямком. Їм можуть займатися люди будь-якого віку з будь-яким рівнем підготовки.

ТРЕНЕР – ТЕТЯНА БЛАЖИЄВСЬКА

Як же без результату?! Адже, кожен з нас прагне до нього. Ось що дадуть вам пілатес заняття:

РЕЗУЛЬТАТ ЗАНЯТЬ ПІЛАТЕСОМ

  • Міцні м’язи. Пілатес спрямований на зміцнення всіх м’язів вашого тіла, а особливо, спинних м’язів. Поліпшується постава, і зменшуються болі (при захворюванні спини);
  • Насичення м’язів. Також, заняття пілатесом активно сприяють поліпшенню кровообігу, постачання поживних речовин і кисню в м’язи;
  • Сила і гнучкість. Гімнастика пілатес сприяє зміцненню кісток, поліпшення еластичності і гнучкості суглобів і сухожиль;
  • Спокій і задоволення.

  • Пілатес покращує загальний емоційний стан людини. На занятті вас покинуть усі погані думки, проблеми, їх замінить гармонія і задоволення.
ТРЕНЕР – ТЕТЯНА БЛАЖИЄВСЬКА
ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПІЛАТЕСУ

Пілатес має свою структуру принципів. Їх потрібно дотримуватися, щоб заняття  було дійсно ефективним, і ви відчули результат. Основні принципи пілатесу наступні:

Попередній запис проводиться на рецепції клубу або за телефоном:
+38 (096) 493-57-57
+38 (063) 893-57-57

STIMUL FITNESS CLUB

Записатися на тренування* — відмічені поля заповнюються обов’язково